O nas

Kim jesteśmy i dla kogo?

Naszą ambicją jest prowadzenie pracowni księgowej, gdzie grupa „artystów” podatkowo-księgowych działających pod kierunkiem mistrza tworzy wyjątkowe dzieła stojące na skrzyżowaniu potrzeb oraz interesów przedsiębiorców ze skomplikowanymi systemami podatkowymi a wszystko co złożone, zawiłe i trudne, w ostatecznym rozrachunku, dla odbiorców tej „sztuki” staje się trywialne.

Nasi Klienci są naszymi Partnerami Biznesowym, a troska o ich bezpieczeństwo podatkowe oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań podatkowych dla naszych Parterów jest naszym priorytetem. 

Cechy, które nas wyróżniają to przede wszystkim zapał do pracy, a także silna merytoryka i otwartość na nowe technologie. Nie boimy się zadań trudnych i skomplikowanych.   

Nad ostatecznym kształtem i jakością prac opuszczających Pracownię czuwa doświadczony doradca podatkowy.

Mimo, że w tej formie powstaliśmy w 2020 r. założyciel spółki w branży podatkowo-księgowej działa już od 20 lat.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do  małych jak i średnich przedsiębiorstw które traktujemy jak Partnerów w biznesie. Nowoczesne narzędzia, doświadczona i merytoryczna kadra, elastyczność – to nasze podstawowe atuty. Łączymy zalety stacjonarnego biura rachunkowego z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie księgowości online

Podejmujemy się obsługi księgowej działalności z każdej branży. Nie boimy się obsługi działalności takich jak np. wynajem czy handel nieruchomościami.  

Jeśli chcesz znaleźć dobrą księgowość w Warszawie, zapraszamy do nas…

Doradca podatkowy

Magdalena Flis

członek zarządu, doradca podatkowy, założyciel spółki

Kim jestem?

Z wykształcenia prawnikiem ze specjalizacją w obszarze prawa gospodarczego i prawa spółek. W 2006 r. po zdaniu egzaminu na doradcę podatkowego zostałam wpisana na listę doradców podatkowych. Posiadam 20 letnie doświadczenie w pracy w obszarze księgowo-podatkowym.

Przez kilka lat byłam związana z jedną ze spółek z grupy Instytutu Studiów Podatkowych w Warszawie, jako kierownik dwóch departamentów – obsługi finansowo-księgowej i doradztwa podatkowego. W ramach powierzonych obowiązków byłam odpowiedzialna za obsługę księgową i podatkową wielu firm, głownie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz za nadzór nad zespołem księgowych. 

Ostatnie 10 lat

byłam związana z firmą Tax Care. Moim podstawowym zadaniem było wspieranie merytoryczne zespołów księgowych, tworzenie i organizacja szkoleń i innych form edukacji mających na celu podnoszenie kompetencji zawodowych księgowych oraz wyznaczanie standardu podatkowo-księgowego dla usług outsourcingowych świadczonych przez spółkę.

Jestem autorem wielu publikacji prasowych i książek o tematyce podatkowo-księgowej. Miałam przyjemność występować jako prelegent wielu konferencji o tematyce podatkowo-księgowej. Przez długi czas byłam opiekunem merytorycznym magazynu Business&Tax Care.

Swoją pracę wykonuję z wielką pasją i zaangażowaniem.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.